Bizi Tanıyın!

İstanbul da ilaçlama ve çevre sağlığına 7 sene önce ilk adımı attık küçük bir işletme olarak. Ziraat mühendislerimiz mesul müdür lerimiz. Halk sağlığı ve sağlık bakanlığı ve bayerin eğitim alanlarına katılarak gerekli belgelerimizi aldık. Ekip sorumlularımız operasyon sorumlularımız ve teknisyenlerimiz bu eğitimler periyodik olarak her ay eğitimlere katılmaya devam edilmektedir. Fuarları takip edip son çıkan kimyasalları ve insan sağlığına zarar vermeyen insect pest control (Böcek Haşere Kontrolü) bayerin kimyasalları kullanılmaktadır.

Misyonumuz

Ziraat Mühendislerimiz ve Ekip Sorumlularımızla Müşterimizin Sıkıntılarına Ekibimizle Birlikte En Kısa Zamanda Çözüm Bulup Sıkıntıyı Gidermek.

Vizyonumuz

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Türk Telekom Arena (TTA) ve Bunun Gibi Birsürü Kurumsal Büyük Firmaların Çevre ve Halk Sağlığının İşyerlerini , Evlerini ,  Ve Yeşil Alanlarını Bütün Haşerelerden Koruduğumuz İçin Mutluyuz.

İlaçlamada Farkımız

Yaptığımız her uygulamada sizlere kaliteli ve uzun ömürlü çözümler sunmaktayız. Şimdiye kadar İstanbul ülke genelinde tüm ilaçlama işlemlerimizde işçilik kalitesi oldukça yüksek başarı oranıda bir o kadar yüksek projelerde bulunmuş firmayız.
Firmamız sıradan gelişi güzel uygulamalar yapmaz ve bünyesinde bulundurduğu teknolojik cihazlar yardımı ile %100 sonuç alacak ilaçlama hizmetleri vermektedir.
Beetle İlaçlama bünyesinde bulunan tü personellerimiz gerekli hizmet içi eğitimden geçmiş ve sürekli denetlenen bir yapıda hizmet veren alanında uzman personellerden oluşmaktadır.
Türkiye’nin hangi noktasından bizlere ulaşırsanız ulaşın sizlere en hızlı iş başlangıcını yapabilecek ender firmalardan biriyiz. İlaçlamada yaygın hizmet ağımızla her daima sizlerleyiz.

İlaçlama İstatistikleri

Ev İlaçlama 90
İşyeri İlaçlama 95
Site İlaçlama 85
Diğer Yaşam Alanları 75