Eskiden olduğu gibi günümü dünyasında da çok çeşitli böcekler ve haşereler insan sağlığını tehdit etmektedir. İlaçlama eski yıllarda da yapıldığı gibi günümüzde ise daha profesyonel ve bilinçli yöntemlerle yapılmaya devam etmektedir. İlaçlamanın içerisinde de farklı bölüm ve üniteler bulunmaktadır. Yöntem olarak değişen bu teknikler aslında böcek ve haşere türlerine göre farklılık göstermektedir. Beetleilaclama.com olarak bu alanda sağlık bakanlığı onaylı çalışma ruhsatımız ile sizlere olabildiğince kısa sürede en net şekilde çözümler üretmekte ve uzun vadeli olarak yaşam alanlarınızı, ticari mekanlarınızı haşerelerden kurtarmaktayız.

İlaçlama Yapılmalı Mıdır?

İlaçlama

Eğer yoğun bir haşere sorunu yaşadığınızı düşünüyorsanız bundan kurtulmanın çaresi ilaçlama yaptırmaktan geçmektedir. Bireysel ilaçlama yerine özel kimyasallar ve teknikler ve teknolojik cihazlarla yapılan sistemli bir ilaçlama yaptırmalısınız. Basit çalışmalarla ancak kısmi çözümler alabilirsiniz yada geçici süre sorundan kurtulabilirsiniz. Eğer köklü bir çözüm istiyorsanız bu alanda hizmet veren firmamız Beetle İlaçlama en yüksek oranda verimlilikle sizleri sorununuzdan kurtarcaktır. İlaçlama yaptırmanızı gerektirecek bir çok neden mutlaka vardır. Önce insan sağlığının her şey değerli olduğunu bildiğinizi düşünmekteyiz. Bazen önemsemediğimiz sorunlar bizlere tahmini zor sonuçlara yol açacak hasarlar vermektedir. Çözüm yolu çok basit olan ve bit telefonla hizmeti ayağınıza getireceğiniz bu alanda geç kalınmadan ciddi haşere sorunlarında hizmet alınmalıdır.

İlaçlama Alanları

Alan İlaçlama

İrili ufaklı olan haşereler çeşitli alanlarda kendilerine yer yapar ürer ve çoğalırlar. Haşere alanları bazen dış alanlarda yada hanemizin atıl bölgelerinde olabileceği gibi bazen de direk yaşam alanımızın içerisinde yer alırlar. Bir yapının deposunda, bodrumunda bulunabileceği gibi çatı aralığında, mutfakta, odalarımızda ve hata yağımız ve yorganlarımızın içerisinde bile yaşamakta ve çoğalabilmektedirler. İlaçlama hizmetini en doğru şekilde yapabilmek içinde evimizde nerede ilaçlama yapacağımızda bilmek gerekmektedir. İlaçlama alanlarının tespiti için uzman değerlendirmesi almak gerekmektedir. Toptan bütün şekilde her alan ilaçlama yapılabileceği gibi belirli bölgelerdeki haşere yoğunlu tespit edilip ona göre bir ilaçlama programı yapılabilmektedir.

Ne Tür Böcek ve Haşereler için İlaçlama Yapmaktasınız ?

ilaçlamak

Bir çok insan günümüzde ilaçlama hizmeti almaktadır. Gitmiş olduğumuz ve ilaçlama hizmeti verdiğimiz uygulamlarımızla çoğu zaman benzer böcek ve haşere türleri olduğu görsekte bazı durumlarda ender görülen haşere ilaçlama durumları da yaşanmaktadır. Firmamızda bir çok ilaçlama türü bulunmaktadır. Aşağıda listelemiş olduğumuz tüm türlerde teknik uzmanlarımızla en doğru ilaçlamayı yapmaktayız.

  • Böcek İlaçlama
  • Pire İlaçlama
  • Fare İlaçlama
  • Hamam Böceği İlaçlama
  • Kene İlaçlama
  • Tahtakurusu İlaçlama
  • Güve İlaçlama Sinek İlaçlama

Yukarı bazı ilaçlama türlerimizi listeledik. Bunlar dışında da firmamız sizlere yaşadığınız soruna bağlı olarak en sağlıklı çözümleri sunabilecektir. Burada yapmanız gereken hemen yaşadığınız sorunla ilegili cevap bulacağınız Beetle ilaçlama firmamıza ulaşmanız ve uzman desteği almanızdır.