Bir çok haşerede ilaçlama servisimiz olduğu gibi pireler içinde son derede etkili çözümlerimiz bulunmaktadır. Pire İlaçlama tercih edilen en bilinen ve etkili yöntemlerin başında gelmektedir. Bunun dışında eskiden günümüzde bir çok insan farklı çözümler de denemektedirler. İster doğada olsun ister evimizin içinde olsun pire ile karşılaşma olasılığınız zaman içerisinde oldukça yüksektir. Ancak çok da endişe edilcek bir durum yoktur. Firmamız Beetle İlaçlama sizlere bu konuda alanında en uzman personelleri ve kullandığı son teknoloji kimyasal ilaçları ile çözüm sağlamaktadır.

Pire İlaçlama

Pire Türleri ve Özelikleri Nelerdir?

 • Pireler bildiğiniz gibi kanla beslenen canlılardır. Sadece insan üzerine gelmesi düşünülemez ve kedi, köpek, kuş gibi diğer evcil hayvanlarınıza da ulaşırlar. Ulaştıkları andan itibaren kanınıza bateleri ve mikropları taşırlar ve sonucunda ciddi hastalıklar ortaya çıkmaktadır.
 • Pire türleri arasında kategori yapmak gerekirse insan piresi, köpek, kedi, kuş piresi gibi farklı cinleri bulunmaktadır. Ortak yanları genelde aynı olan bu türler en bilindik özelikleri kan emici canlılar olmasıdır.
 • Yaşama alanı olarak da bu tür pireler sıcak alanları tercih etmektedirler. Soğuk mevsimde görülmesi neredeyse imkansıza yakındır. Havyanlarda tüm vücutta bulunur ve kendilerine ev yaparlar. İnsalar içinde ortak yaşam alanlarının tümünde bulunabilirler.
 • Ortalama olarak bi pirenin 1 yıl kadar ömrü bulunmaktadır. Ancak çoğalmalarına müsade edilmesi durumunda hızlı şekilde üreme yapmaktadır ve sürekli artarak çoğalmaktadırlar.
 • Gözle göremediğiniz durumlarda veya emin olmadığınız anlarda belirtileri ise kaşıntıya sebep olmalarından anlaşılabilmektedir.
 • Bir çok yolla evlerimizin içine sızan pireler genelde en sık karşılaşılan eve girme nedenleri canlı evcil hayvan veya yabani hayvanlar üzerinden evlerimize girmesidir. İnsan üzerinde hayvanlardaki kadar yoğun kıl ve tüy bulunmadığı için barınmaları kolay olmamaktadır.
 • Genelde insanlara gece ulaşan pireler uyku halinde ike kanınızı emmeye başlarlar. Başka canlılardan aldıkları kanı sizin kanınızla temas etmesine neden olur ve hastalık sürecide bu şekilde başlar.

Pire İlaçlama Kesin Çözüm Üretmekte Midir?

Pire İlaçlaması

Günümüzde bir çok zararlı ve bakteriyel hastalık yayan canlılarla mücadelede ilaçlama yöntemi en etkili çözümlerin başında gelmektedir. Bireysel olarak bir çok insan kendi çözümleri tedarik ettikleri ilaçlarla her ne kadar yapmaya çalışsa da profesyonel bir hizmet ile kesin kurtuluş gayet mümkündür. Pire İlaçlama için İstanbul tüm ilçelerinde hem konutlarda, hem müstakil bahçeli alanlarda, kamusal binalarda ve ticari işletmelerin tümünde servis hizmetimiz bulunmaktadır. Firma olarak kullandığımız avrupa standartlarındaki kimyasal ilaçlarımızla %100 verimli sağlıklı sonuçlar almaktayız. Pireler için uygulama çözümleri aşağıdaki gibidir.

 1. Sıvı Kimyasal İlaçlar kullanılır,
 2. Buharla Teknikleri ile ilaçlama yapılabilmektedir.
 3. Pire İlaçlamada Püskürtme yöntemi de tercih edilen tekniklerden biridir.
 4. İlaç tercihlerinde güçlü pire metabolizması için etkili kimyasallar tercih edilmektedir.

Pirelerin Görüldüğü En Sık Alanlar

Pireler sıcak alnalarda görüldüğünden bahsetmiştik bizler için en önemli olan ise günümüzün oldukça yoğun vaktini geçirdiğimiz evlerimizdir. Beetle Pire İlaçalama olarak evlerde en sık nerelerde görüldüğünü hakkında şimdiye kadarki tecrüblerimizle yanıtlamaya çalışacağız. Her ev ve yapı için aynı olmasada ortalam olarak baktığımızda en çok aşağıdaki alanlarda evlerde pire göülmektedir.

 • Kıyafet Dolaplarında yoğun şekilde görülmektediler.
 • Yatak Yorgan içlerinde pireler sıkça bulunmaktadır.
 • Oyuncak Odalarında oyuncak içlerinde
 • Ev halılarında dikişi kısımlarında
 • Koltuk araları da pirelerin saklanma yerlerinden biridir

Pireler bildiğiniz gibi zıplayarak yaşayan canlılardır. Bu nedenle bir notadan diğerine hızlı şekilde yer değiştirmektedirler. yanlış bilinen bir kanıda pirelerin sulu alanlarda olmayacağıdır. Pireler suda ölmezler ve bir kaç dahi beslemeden hayatta kalabilirler.

Çocuklu Evlerde Pire İlaçlama Nasıl Omalıdır ?

İstanbul Pire İlaçlama

İstanbul da bu alanda Böcek ilaçlama ve Pire ilaçlama firmasının çok olması kaliteyi sağladığı gibi bazende sorunları beraberinde getirmektedir. Her firma işini ciddi düzeyde maalesefki yapmamaktadır. Yanlış ilaç tercihleri insan sağlığını tehdit ettiği gibi firmalarıda çok kötü konuma getirmektedir. Hele ki çocuklu evlerde yapılacak ilaçlamalar da kimyasal seçimi çok detaylı ve özenle yapılmaklıdır. Kaliteli ilaç kimyasalları yapılacak her pire ilaçlama uygulaması zararsızdır. İlaçlama bitiminden sonra bizim firma olarak önerimiz çocuk eşyalarının ve kıyafetlerinin mutlaka yıkanması yönündedir. Herşeyden önce mutlaka sağlık gelmelidir. Acemi firmalar, deneyim eksikliği tecrübe ve bilgi eksikliği olan ve firma geçmişi bulunmayan yerlerden alacağınız hizmetlerde iki kere düşünmeniz gerekmektedir. Böcek ilaçlama uzmanı olan www.beetleilaclama.com sitemizden bizlere ulaşabilir ve sormak istediğiniz, öğrenmek istediğiniz her detayı bizlere iletebilirsiniz.

Pire İlaçlama için Bize Ulaşın

Pire ilaçlamasında uzman ekibimizle keşif yapılması sonrasında pire ilaçlamasında yaşam alanındaysa kokusuz ilaçlama yapılır. 4 saat ile 8 saat arası ev yada iş yeri havalandırılır. Sonrasında iyice temizlik yapılır. Pire ilaçlamasında bahçe, sığınak, bodrum kokulu ilaçlama yapılır. Pire ilaçlamasında müşteri memnuniyeti içinde size hizmet etmekten mutluyuz. Beetle İlaçlama’yı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.